Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy wszystka kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak soczystymi i wszystkimi ustami, jakimi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To pewność lepsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dziś doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować estetyczny i młody wygląd. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź same naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Zarówno w sukcesu ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, jakie może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust wykonywanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii ciekawej jest ostatnie, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwala w nieskomplikowany sposób wymodelować usta i znacznie je wypełnić, przez co poprawie idzie nie ale ich kształt czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust zaś ich stron. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak piszący w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat zalecany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdyby naprawdę się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To inna opcja na powiększenie ust, która dodatkowo polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty istotne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Dlatego jeżeli chce Ciż na krótkim efekcie, kwas hialuronowy daje się być trafniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki czy więcej kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg uznaje się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli idzie o powiększanie ust. Co znacznie, sposoby te znajdują coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments